O nás

Nechceme zůstávat v minulosti ani se za ní nechceme ohlížet. Proč? Jelikož dle našeho názoru dříve nebylo možné žít kvalitní a moderní život, jako je tomu nyní. Možností je doslova nekonečno a každý tak může vybrat takovou, která mu přinese uspokojení. A tím se řídíme právě v naší redakci. Na ní je rozhodně zajímavé to, že je multigenerační. V našem týmu najdete redaktory, kterým je okolo dvaceti let. Stejně tak zde ale najdete i redaktory, kterým je již lehce přes 40 let. A právě toto složení našeho týmu je unikátní v tom, že můžeme přicházet se skutečně zajímavými články. A ty jsou určeny hlavně vám samotným.

Jsme jiní, ale přitom všichni stejní

A co je na nás také více než zajímavé, že jsme možná na první pohled každý jiný. Můžeme poslouchat jinou hudbu, sledovat jiné filmy, nebo mít jiné koníčky. V jádru jsme ale všichni úplně stejný. Milujeme současný styl života a užíváme si ho. Chceme být moderními členy společnosti a nechceme si zoufat, stejně jako se nechceme ohlížet do minulosti. Tu již stejně nezměníme. Jediné, co můžeme změnit, je přítomnost a budoucnost. I proto tyto životy vedeme tak, jak nám to přijde přirozené. Přesto ale nechceme být spojovány s bohémstvím, jelikož užívat si moderního života nemusí být spojováno s tímto smyslem. My toužíme po tom, být světoběžníky, mít široký rozhled a znalosti a dovednosti v mnoha oblastech našich životů.

Zaměřujeme se na nejzajímavější témata

Kdo jsme a co máme rádi, již víte. Důležité je však říci i to, proč jsme se vlastně dali dohromady a vytvořili tým. Důvod je jednoduchý. Chceme psát to, co nás zajímá a co nás baví. Chceme tak náš pohled na svět předávat dále, právě v rámci našich článků. A to ať už je napíše nejmladší, nebo nejstarší člen redakce. Vždy jsou a budou v něčem unikátní. Nevěříte? Potom si přečtěte jeden vybraný – rozhodně ale nebude tím posledním.